RODM 2017 - poděkování našim sportovcům

Autor: Antonín Havlíček <naloucany(at)naloucany.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 14. 06. 2017

V termínu od 23. do 28. května 2017 proběhla na sportovištích v Náměšti nad Oslavou VI. Regionální olympiáda dětí a mládeže, jíž se zúčastnilo celkově 594 mladých sportovců ze škol a obcí spadajících do správního obvodu Náměště nad Oslavou a spřátelené slovenské obce Medzilaborce. Celkově se jednalo o 27 obcí.

V tomto početném mezinárodním starovním poli se sportovních disciplín zůčastnilo i 14 dětí a mladých reprezentujících naši obec. V pořadí obcí vybojovali pěknou 17. pozici se ziskáním jedné zlaté, jedné stříbrné a čtyř bronzových medailí a dalších 21 pěkných umístění v mnoha soutěžích. Mimo reprezentaci naší obce se naši mladí sportovci v týmových disciplínách zúčastnili soutěží i za jiné obce, v těchto soutěžích získali další pěkná ocenění, včetně účasti na "bedně". 

Za předvedené výkony a všechny dosažené výsledky všem těmto účastníkům děkujeme, kompletní výsledky je možno shlédnout na stránkách RODM2017. Medailoví účastníci budou odměněni drobnou odměnou dle dosažených výsledků.

Přejeme všem našim dětem a mladým hodně hezkých chvil u sportu a doufáme, že v příští Regionální olympiáda dětí a mládeže bude opět hojná účast a dosažené výsledky zopakují nebo případně i vylepší. Dále jim všem přejem hezké vysvědčení a příjemné prožití zasloužených prázdnin.

Za obec Naloučany

Havlíček Antonín - starosta