Kanalizace a ČOV Naloučany a Ocmanice

Kanalizace a ČOV Naloučany a Ocmanice - informace pro občany IV.

Vážení spoluobčané,

přinášíme Vám další informace k probíhající výstavbě kanalizace a ČOV. Po vánoční pauze se opět rozběhnou realizační práce na stavbě kanalizace a ČOV Naloučany a Ocmanice. Vzhledem k aktuálním klimatickým podmínkám dodavatel plánuje zahájení prací již od příštího týdne, tedy od 14. 01. 2018, a to na místě ČOV, kde budou prováděny výkopové práce pro umístění jímek a ostatního vybavení ČOV. Tímto dojde ke zvýšenému pohybu nákladních automobilů v obci a to zejména směrem od plánované ČOV na skládky zeminy a do obce Ocmanice a možnému znečišťování komunikace.Další práce jsou plánovány od 22. 01. 2018 na stoce pod kulturním domem (rozpracováno) a na nové části kanalizace v místní komunikace, konkrétně na stoce od č.p. 62 (rodina Moulisova) pod potokem až ke krajské komunikaci. taktéž v těchto lokalitách bude zvýšený provoz nákladních vozidel spojený s vyšším stupněm znečišťování komunikace, též může docházet k částečným či úplným uzavírkám nebo omezením provozu, přechodného charakteru v rozmezí několika dnů.   

 

Rozsah realizace těchto stok bude v tomto období především záviset na vhodných klimatických podmínkách, práce mohou být tedy i několikrát přerušovány. Budování dalších stok se bude odvíjet od stupně rozpracovanosti zahájených úseků, budování kanalizace v krajských komunikacích bude zahájeno po ukončení zimního období.

Dále oznamujeme, že na obecním úřadě jsou k vyzvednutí projekty domovních kanalizačních přípojek – soukromá část, jenž nechala obec vypracovat pro všechny projektované přípojky a pro tento celek je vystaven jeden územní souhlas. Poplatek za vypracování dokumentace a zajištění územního souhlasu je 700,- Kč za projekt (přípojku). Vyzvednout projekt si můžete v úředních hodinách nebo po domluvě se starostou.   

Žádáme Vás i nadále, naši vážení spoluobčané, o zvýšenou trpělivost a shovívavost během omezení provozu na místních komunikacích při provádění realizace stavby a přizpůsobení parkování a provozu Vašich automobilů.   

Za Vaši dosavadní trpělivost a shovívavost Vám chceme velice poděkovat a věříme, že si ji zachováte i pro další výstavbu.

                      Havlíček Antonín
starosta obce Naloučany


| Autor: Antonín Havlíček | Vydáno dne 13. 01. 2018 | 566 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Aktuálně
ZubZubní pohotovost

Aktuální rozpis zubní pohotovosti je zde
Úřední deska
Odkazy
Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Návštěvní kniha
Admin 9:51 - 31.5.
Spolek se na vícenákladech podílet nebude. Obec i realizátor stavby provádí vše na své...

Michal 21:31 - 30.5.
Děkuji za info o kanalizaci jeden dotaz bude se spolek podílet na vícenákladech?

Admin 11:48 - 5.4.
Dobrý den, informace o spolku jsou dohledatelné z veřejně dostupných zdrojů, např. z...

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server pspad
Webmaster: Ing. František Lysý webmaster@naloucany.cz | Administrace